Standings
Apeldoornse Kampioenschappen 2019

Singles Standings - Finales

Standing Finales - Heren Klasse A
Pos. Name Games Total Scratch Avg.
1. Robin Wilhelm 6 1466 1466 244.33
2. Michiel Krull 6 1333 1333 222.17
3. Danny Kamphorst 6 1285 1285 214.17
Standing sorted by total scratch+bonus then last game scratch then lst g -1.

Standing Finales - Heren Klasse B
Pos. Name Games Total Scratch Avg.
1. Dennis Wijker 6 1224 1224 204.00
2. Ronald Hoekstra 6 1209 1209 201.50
3. Harrie van Leeuwen 6 1125 1125 187.50
4. Martijn van Maaren 6 1075 1075 179.17
Standing sorted by total scratch+bonus then last game scratch then lst g -1.

Standing Finales - Heren Klasse C & D
Pos. Name Games Total Scratch Avg.
1. Dennis de Haas 6 1107 1107 184.50
2. Everd Middelbosch 6 980 980 163.33
3. Kevin Kuhnen 6 977 977 162.83
4. Guido de Jong 6 960 960 160.00
Standing sorted by total scratch+bonus then last game scratch then lst g -1.

Standing Finales - Aspiranten
Pos. Name Games Total Scratch Avg.
1. Verena van Brink 4 566 566 141.50
2. Janna Migdis 4 547 547 136.75
Standing sorted by total scratch+bonus then last game scratch then lst g -1.

Standing Finales - Pupillen
Pos. Name Games Total Scratch Avg.
1. Emma Meijers 4 527 527 131.75
2. Rick van de Kraats 4 470 470 117.50
3. Tiemen Koerts 4 313 313 78.25
Standing sorted by total scratch+bonus then last game scratch then lst g -1.

Standing Finales - Dames Klasse A & B
Pos. Name Games Total Scratch Avg.
1. Jacomien van den Heuvel 6 1197 1197 199.50
2. Hennie Molendijk 6 1150 1150 191.67
3. Ilse van Leeuwen 6 984 984 164.00
Standing sorted by total scratch+bonus then last game scratch then lst g -1.

Teams Standings - Dubbels

Standing Dubbels
Pos. Name Games Total Scratch Avg.
1. Everd & Michiel 8 1710 1710 213.75
2. Danny & Robin 8 1672 1672 209.00
3. Dennis W & Paul 8 1538 1538 192.25
4. Dennis & Kevin G 8 1537 1537 192.13
5. Marco & Martijn 8 1483 1483 185.38
6. Harrie & Ilse 8 1469 1469 183.63
7. Els & Hennie 8 1465 1465 183.13
8. Rob & Ronald 8 1428 1428 178.50
9. Jacomien & Wilfred 8 1356 1356 169.50
10. Berry & Vinnie 8 1342 1342 167.75
11. Jan & Guido 8 1329 1329 166.13
12. Mieke G 8 1301 1301 162.63
13. Hessel & Kevin K 8 1285 1285 160.63
Standing sorted by total scratch+bonus then last game scratch then lst g -1.

Singles

Standing Singles - Heren Klasse A
Pos. Name Games Scratch Avg.
1. Robin Wilhelm 6 1373 228.83
2. Danny Kamphorst 6 1334 222.33
3. Michiel Krull 6 1299 216.50
4. Marco Kelly 6 1255 209.17
5. Kevin van Gerrevink 6 1183 197.17
6. Paul Baartse 6 971 161.83
Standing sorted by total scratch pins then last game scratch then lst g -1.

Standing Singles - Heren Klasse B
Pos. Name Games Scratch Avg.
1. Dennis Wijker 6 1241 206.83
2. Ronald Hoekstra 6 1143 190.50
3. Harrie van Leeuwen 6 1099 183.17
4. Martijn van Maaren 6 1070 178.33
5. Vincent Wilhelm 6 1062 177.00
6. Rob Kelly 6 985 164.17
7. Berry van de Hoek 6 928 154.67
8. Hessel Dijkstra 6 906 151.00
Standing sorted by total scratch pins then last game scratch then lst g -1.

Standing Singles - Heren Klasse C & D
Pos. Name Games Scratch Avg.
1. Kevin Kuhnen 6 1129 188.17
2. Everd Middelbosch 6 1054 175.67
3. Dennis de Haas 6 1025 170.83
4. Guido de Jong 6 994 165.67
5. Jan Livestroo 6 960 160.00
6. Wilfred Snijder 6 904 150.67
Standing sorted by total scratch pins then last game scratch then lst g -1.

Standing Singles - Dames Klasse A & B
Pos. Name Games Scratch Avg.
1. Jacomien van den Heuvel 6 1123 187.17
2. Ilse van Leeuwen 6 1061 176.83
3. Els van Leeuwen 6 1026 171.00
4. Hennie Molendijk 6 1024 170.67
5. Mieke Groeneveld 6 994 165.67
Standing sorted by total scratch pins then last game scratch then lst g -1.

Singles Standings - Jeugd

Standing Jeugd - Aspiranten
Pos. Name Games Total Scratch Avg. High G.
1. Verena van Brink 4 583 583 145.75 162
2. Janna Migdis 4 569 569 142.25 169
Standing sorted by total scratch+bonus then last game scratch then lst g -1.

Standing Jeugd - Pupillen
Pos. Name Games Total Scratch Avg. High G.
1. Emma Meijers 4 619 619 154.75 159
2. Rick van de Kraats 4 408 408 102.00 116
3. Tiemen Koerts 4 345 345 86.25 104
Standing sorted by total scratch+bonus then last game scratch then lst g -1.

Single High Games and Series - Jeugd

High Game Scratch
Pos. Name Date High G.
1. Janna Migdis 23/01 169
2. Verena van Brink 23/01 162
3. Emma Meijers 23/01 159
4. Rick van de Kraats 23/01 116
5. Tiemen Koerts 23/01 104
Standing sorted by high game.

High Series Scratch
Pos. Name Date High.S
1. Janna Migdis 23/01 169
2. Verena van Brink 23/01 162
3. Emma Meijers 23/01 159
4. Rick van de Kraats 23/01 116
5. Tiemen Koerts 23/01 104
Standing sorted by best series by lane scratch.

Main Standings

Standing Apeldoornse Kampioenschappen 2019 - Heren Klasse A
Pos. Name Games Scratch Avg.
1. Robin Wilhelm 16 3705 231.56
2. Michiel Krull 16 3530 220.63
3. Danny Kamphorst 16 3425 214.06
4. Marco Kelly 10 2067 206.70
5. Kevin van Gerrevink 10 1995 199.50
6. Paul Baartse 10 1777 177.70
Standing sorted by total scratch pins then last game scratch then lst g -1.

Standing Apeldoornse Kampioenschappen 2019 - Heren Klasse B
Pos. Name Games Scratch Avg.
1. Dennis Wijker 16 3197 199.81
2. Ronald Hoekstra 16 3172 198.25
3. Harrie van Leeuwen 16 2975 185.94
4. Martijn van Maaren 16 2816 176.00
5. Vincent Wilhelm 10 1688 168.80
6. Berry van de Hoek 10 1644 164.40
7. Rob Kelly 10 1593 159.30
8. Hessel Dijkstra 10 1550 155.00
Standing sorted by total scratch pins then last game scratch then lst g -1.

Standing Apeldoornse Kampioenschappen 2019 - Heren Klasse C & D
Pos. Name Games Scratch Avg.
1. Dennis de Haas 16 2857 178.56
2. Everd Middelbosch 16 2846 177.88
3. Kevin Kuhnen 16 2747 171.69
4. Guido de Jong 16 2658 166.13
5. Jan Livestroo 10 1585 158.50
6. Wilfred Snijder 10 1518 151.80
Standing sorted by total scratch pins then last game scratch then lst g -1.

Standing Apeldoornse Kampioenschappen 2019 - Aspiranten
Pos. Name Games Scratch Avg.
1. Verena van Brink 8 1149 143.63
2. Janna Migdis 8 1116 139.50
Standing sorted by total scratch pins then last game scratch then lst g -1.

Standing Apeldoornse Kampioenschappen 2019 - Pupillen
Pos. Name Games Scratch Avg.
1. Emma Meijers 8 1146 143.25
2. Rick van de Kraats 8 878 109.75
3. Tiemen Koerts 8 658 82.25
Standing sorted by total scratch pins then last game scratch then lst g -1.

Standing Apeldoornse Kampioenschappen 2019 - Dames Klasse A & B
Pos. Name Games Scratch Avg.
1. Jacomien van den Heuvel 16 3062 191.38
2. Hennie Molendijk 16 2955 184.69
3. Ilse van Leeuwen 16 2763 172.69
4. Els van Leeuwen 10 1710 171.00
5. Mieke Groeneveld 10 1637 163.70
Standing sorted by total scratch pins then last game scratch then lst g -1.

Totaalstanden stand heren klassement
Pos. Name Games Scratch Avg.
1. Robin Wilhelm 16 3705 231.56
2. Michiel Krull 16 3530 220.63
3. Danny Kamphorst 16 3425 214.06
4. Dennis Wijker 16 3197 199.81
5. Ronald Hoekstra 16 3172 198.25
6. Harrie van Leeuwen 16 2975 185.94
7. Dennis de Haas 16 2857 178.56
8. Everd Middelbosch 16 2846 177.88
9. Martijn van Maaren 16 2816 176.00
10. Kevin Kuhnen 16 2747 171.69
11. Guido de Jong 16 2658 166.13
12. Marco Kelly 10 2067 206.70
13. Kevin van Gerrevink 10 1995 199.50
14. Paul Baartse 10 1777 177.70
15. Vincent Wilhelm 10 1688 168.80
16. Berry van de Hoek 10 1644 164.40
17. Rob Kelly 10 1593 159.30
18. Jan Livestroo 10 1585 158.50
19. Hessel Dijkstra 10 1550 155.00
20. Wilfred Snijder 10 1518 151.80
Standing sorted by total scratch pins then last game scratch then lst g -1.

Totaalstanden stand dames klassement
Pos. Name Games Scratch Avg.
1. Jacomien van den Heuvel 16 3062 191.38
2. Hennie Molendijk 16 2955 184.69
3. Ilse van Leeuwen 16 2763 172.69
4. Els van Leeuwen 10 1710 171.00
5. Mieke Groeneveld 10 1637 163.70
Standing sorted by total scratch pins then last game scratch then lst g -1.

Totaalstanden stand jeugd
Pos. Name Games Scratch Avg.
1. Verena van Brink 8 1149 143.63
2. Emma Meijers 8 1146 143.25
3. Janna Migdis 8 1116 139.50
4. Rick van de Kraats 8 878 109.75
5. Tiemen Koerts 8 658 82.25
Standing sorted by total scratch pins then last game scratch then lst g -1.

Single High Games and Series

High Game Scratch
Pos. Name Date High G.
1. Robin Wilhelm 26/01 280
2. Danny Kamphorst 26/01 278
3. Michiel Krull 27/01 260
4. Jacomien van den Heuvel 26/01 248
5. Hennie Molendijk 27/01 247
Standing sorted by high game.

High Series Scratch
Pos. Name Date High.S
1. Robin Wilhelm 27/01 280
2. Danny Kamphorst 26/01 278
3. Michiel Krull 27/01 260
4. Jacomien van den Heuvel 27/01 248
5. Hennie Molendijk 27/01 247
Standing sorted by best series by lane scratch.