Standings
Jeugd League 2019-2020

Main Standings

Standing Jeugd League 2019-2020 - Pupillen (t/m 12 jaar)
Pos. Name Games Total Scratch Avg. High G.
1. Coen de Wolf 57 6409 6409 112,44 162
2. Xavi van Diest 60 5139 5139 85,65 148
3. Levi van Diest 48 4125 4125 85,94 150
4. Jordy Graatsma 45 3763 3763 83,62 156
5. Ivo Beukhof 30 2845 2845 94,83 140
6. Thijs Petit 25 1658 1658 66,32 115
Standing sorted by total scratch+bonus then last game scratch then lst g -1.

Standing Jeugd League 2019-2020 - Aspiranten (13 t/m 15 jaar)
Pos. Name Games Total Scratch Avg. High G.
1. Nando Blokker 57 6980 6980 122,46 168
2. Ruben van Oosten 39 5844 5844 149,85 223
3. Johan Meeder 45 4058 4058 90,18 126
4. Valentijn Sluimer 30 3553 3553 118,43 156
Standing sorted by total scratch+bonus then last game scratch then lst g -1.

Standing Jeugd League 2019-2020 - Junioren (16 t/m 18 jaar)
Pos. Name Games Total Scratch Avg. High G.
1. Thijs van Schaik 57 9245 9245 162,19 207
2. Jean Luc Marijt 48 8125 8125 169,27 220
3. Milika Veldhuizen 54 7358 7358 136,26 216
4. Jasper Sterke 30 5916 5916 197,20 247
5. Milan Scheffer 15 3099 3099 206,60 255
6. Yaniek Flissebaalje 21 2343 2343 111,57 159
Standing sorted by total scratch+bonus then last game scratch then lst g -1.

Single High Games and Series

High Game Scratch - Pupillen (t/m 12 jaar)
Pos. Name Date High G.
1. Coen de Wolf 19-2 162
2. Jordy Graatsma 4-9 156
3. Levi van Diest 8-1 150
4. Xavi van Diest 5-2 148
5. Ivo Beukhof 15-1 140
Standing sorted by high game.

High Game Scratch - Aspiranten (13 t/m 15 jaar)
Pos. Name Date High G.
1. Ruben van Oosten 8-1 223
2. Nando Blokker 15-1 168
3. Valentijn Sluimer 22-1 156
4. Johan Meeder 8-1 126
Standing sorted by high game.

High Game Scratch - Junioren (16 t/m 18 jaar)
Pos. Name Date High G.
1. Milan Scheffer 25-9 255
2. Jasper Sterke 11-12 247
3. Jean Luc Marijt 18-12 220
4. Milika Veldhuizen 18-12 216
5. Thijs van Schaik 4-9 207
Standing sorted by high game.

High Series Scratch - Pupillen (t/m 12 jaar)
Pos. Name Date High.S
1. Coen de Wolf 19-2 413
2. Ivo Beukhof 15-1 400
3. Xavi van Diest 5-2 367
4. Jordy Graatsma 4-9 339
5. Levi van Diest 8-1 316
Standing sorted by best series by lane scratch.

High Series Scratch - Aspiranten (13 t/m 15 jaar)
Pos. Name Date High.S
1. Ruben van Oosten 8-1 533
2. Nando Blokker 15-1 435
3. Valentijn Sluimer 20-11 384
4. Johan Meeder 27-11 333
Standing sorted by best series by lane scratch.

High Series Scratch - Junioren (16 t/m 18 jaar)
Pos. Name Date High.S
1. Jasper Sterke 9-10 698
2. Milan Scheffer 25-9 687
3. Thijs van Schaik 4-9 574
4. Jean Luc Marijt 22-1 571
5. Milika Veldhuizen 18-12 494
Standing sorted by best series by lane scratch.