Standings (Temporary standing 20% played)
voorronde Eindhovense kampioenschappen 2019

Heren A-Klasse - Heren A Singles
Pos. Name Licence number Games P1 Scratch Avg.
1 Kenneth Varas HAS 1164848 0 0 0.00
1 Dennis Claas HAS 1198718 0 0 0.00
1 Bart Lodewijks HAS 1265547 0 0 0.00
1 Edwin Tegenbosch HAS 1253905 0 0 0.00
1 Maikel vd Born HAS 1009117 0 0 0.00
1 Bas Gijselhart HAS 643459 0 0 0.00
1 Raymond van Heeswijk HAS 1141155 0 0 0.00
1 Jeroen Paulussen HAS 578290 0 0 0.00
1 Rob vd Born HAS 598925 0 0 0.00
1 Alvin Dooms HAS 1280783 0 0 0.00
1 Filip Wiklund HAS 1340980 0 0 0.00
1 Aloys Doomernik HAS 17337 0 0 0.00
1 Joshua Udink HAS 1263730 0 0 0.00
1 Ronan vd Loo HAS 1249177 0 0 0.00
Standing sorted by scratch average then last game scratch then lst g -1.

Heren B-Klasse - Heren B Singles
Pos. Name Licence number Games P1 Scratch Avg.
1. Alex Reefman HB 1178059 1 10 10 10.00
2 Peter Koops HB 1311778 0 0 0.00
2 Bas vdSchans HB 1262793 0 0 0.00
2 Nardo Vollebeek HB 1295055 0 0 0.00
2 Wil v Soolingen HB 1171143 0 0 0.00
2 Leo Jansen HB 19313 0 0 0.00
2 Ronnie Lenting HB 1164791 0 0 0.00
2 Albert Aalberts HB 983071 0 0 0.00
2 Vince vd Loo HB 1299689 0 0 0.00
2 Martin Cuppens HB 636800 0 0 0.00
2 Rob Penders HB 394483 0 0 0.00
2 Klaas Velzeboer HB 17981 0 0 0.00
2 Rick Siebers HB 1269747 0 0 0.00
2 Bart Prinsen HB 996343 0 0 0.00
2 Gerard Willemsen HB 858625 0 0 0.00
2 Franklin Geerts HB 1302698 0 0 0.00
Standing sorted by scratch average then last game scratch then lst g -1.

Heren C-Klasse - Heren C Singles
Pos. Name Licence number Games P1 Scratch Avg.
1 Anton vd Ven HC 1280848 0 0 0.00
1 Henk Relouw HC 1247913 0 0 0.00
1 Hennie Rijpert HC 1252496 0 0 0.00
1 Rob Jongen HC 1294245 0 0 0.00
1 Gert van Spelde HC 1196707 0 0 0.00
Standing sorted by scratch average then last game scratch then lst g -1.

Heren D-Klasse - Heren D Singles
Pos. Name Licence number Games P1 Scratch Avg.
1 Steve van Ham HD 1328271 0 0 0.00
1 Ralf Heijmans HD 1335421 0 0 0.00
1 Ricardo Raaijmakers HD 1316184 0 0 0.00
1 Gerard v Kasteren HD 814512 0 0 0.00
1 Bart Verberne HD 18627 0 0 0.00
1 Wilco Raaijmakers HD 1316176 0 0 0.00
1 John Molders HD 1185799 0 0 0.00
1 Ramiro Castellanos HD 1326856 0 0 0.00
1 Rene Moone HD 1331019 0 0 0.00
1 Edwin Kwant HD 1328298 0 0 0.00
Standing sorted by scratch average then last game scratch then lst g -1.

Dames A-Klasse - Dames A Singles
Pos. Name Licence number Games P1 Scratch Avg.
1. Samantha van Spelde DA 1173170 0 0 0.00
Standing sorted by scratch average then last game scratch then lst g -1.

Dames B-Klasse - Dames B Singles
Pos. Name Licence number Games P1 Scratch Avg.
1 Saskia Kroon DB 828858 0 0 0.00
1 Nicole Wijnen DB 1110616 0 0 0.00
1 Marjan Reybroeck DB 917133 0 0 0.00
1 Lindy Puik DB 19593 0 0 0.00
Standing sorted by scratch average then last game scratch then lst g -1.

Dames C-Klasse - Dames C Singles
Pos. Name Licence number Games P1 Scratch Avg.
1 Sjan vd Born DC 1180509 0 0 0.00
1 Frances Revell DC 1105930 0 0 0.00
1 Jessica vGroothees DC 1173626 0 0 0.00
1 Sanne Mouraille DC 1337688 0 0 0.00
Standing sorted by scratch average then last game scratch then lst g -1.

Dames D-Klasse - Dames D Singles
Pos. Name Licence number Games P1 Scratch Avg.
1 Els v Kasteren DD 814520 0 0 0.00
1 Annemieke Bouwmeester DD 1233181 0 0 0.00
Standing sorted by scratch average then last game scratch then lst g -1.

Junioren junioren singles
Pos. Name Licence number Games P1 Scratch Avg.
1 Jelle vd Schans Jun 1262807 0 0 0.00
1 Esmeralda Buenen Jun 1328379 0 0 0.00
Standing sorted by scratch average then last game scratch then lst g -1.

Aspiranten aspiranten singles
Pos. Name Licence number Games P1 Scratch Avg.
1 Angelina Salari Asp 1288474 0 0 0.00
1 Niek Senders Asp 1321382 0 0 0.00
1 Gijs Neggers Asp 1321900 0 0 0.00
Standing sorted by scratch average then last game scratch then lst g -1.

Pupillen pupillen singles
Pos. Name Licence number Games P1 Scratch Avg.
1. Mees lahaye Pup 1330691 0 0 0.00
Standing sorted by scratch average then last game scratch then lst g -1.

Heren A totaal voorronde - Heren A totaal voorronde individueel
Pos. Name Licence number Games P1 Scratch
1. Aloys Doomernik HAD 17337 0 0
2. Aloys Doomernik HAS 17337 0 0
3. Alvin Dooms HAD 1280783 0 0
4. Alvin Dooms HAS 1280783 0 0
5. Bart Lodewijks HAD 1265547 0 0
6. Bart Lodewijks HAS 1265547 0 0
7. Bas Gijselhart HAD 643459 0 0
8. Bas Gijselhart HAS 643459 0 0
9. Dennis Claas HAD 1198718 0 0
10. Dennis Claas HAS 1198718 0 0
11. Edwin Tegenbosch HAD 1253905 0 0
12. Edwin Tegenbosch HAS 1253905 0 0
13. Filip Wiklund HAD 1340980 0 0
14. Filip Wiklund HAS 1340980 0 0
15. Jeroen Paulussen HAD 578290 0 0
16. Jeroen Paulussen HAS 578290 0 0
17. Joshua Udink HAD 1263730 0 0
18. Joshua Udink HAS 1263730 0 0
19. Kenneth Varas HAD 1164848 0 0
20. Kenneth Varas HAS 1164848 0 0
21. Maikel vd Born HAD 1009117 0 0
22. Maikel vd Born HAS 1009117 0 0
23. Raymond van Heeswijk HAD 1141155 0 0
24. Raymond van Heeswijk HAS 1141155 0 0
25. Rob vd Born HAD 598925 0 0
26. Rob vd Born HAS 598925 0 0
27. Ronan vd Loo HAD 1249177 0 0
28. Ronan vd Loo HAS 1249177 0 0
Standing sorted by name then total scratch pins.

Teams Standings

Doubles double a klasse
Pos. Name Gms P1 Scratch Avg. Total
1. Reefman-van Heeswijk A 1 10 10 10.00 10
2 Varas-Udink A 0 0 0.00 0
2 Claas-Doomernik A 0 0 0.00 0
2 Gijselhart-Cuppens A 0 0 0.00 0
2 Ronan en Vince vd Loo A 0 0 0.00 0
2 Paulussen-Mvd Born A 0 0 0.00 0
2 Lodewijks-Wiklund A 0 0 0.00 0
Standing sorted by total scratch+bonus then last game scratch then lst g -1.

Doubles double b-klasse
Pos. Name Gms P1 Scratch Avg. Total
1 Vollebeek-RdBorn B 0 0 0.00 0
1 Soolingen-Velzeboer B 0 0 0.00 0
1 Lenting-Aalberts B 0 0 0.00 0
1 Penders-Geerts B 0 0 0.00 0
1 Tegenbosch-Dooms B 0 0 0.00 0
1 Siebers-vdSchans B 0 0 0.00 0
1 Koops-Willemsen B 0 0 0.00 0
Standing sorted by total scratch+bonus then last game scratch then lst g -1.

Doubles double c-klasse
Pos. Name Gms P1 Scratch Avg. Total
1 van Spelde C 0 0 0.00 0
1 Wijnen-Molders C 0 0 0.00 0
1 Jansen-Revell C 0 0 0.00 0
1 vd Ven-Jongen C 0 0 0.00 0
1 Reybroeck-Puik C 0 0 0.00 0
1 Prinsen-vGroothees C 0 0 0.00 0
Standing sorted by total scratch+bonus then last game scratch then lst g -1.

Doubles double d-klasse
Pos. Name Gms P1 Scratch Avg. Total
1 Van Kasteren D 0 0 0.00 0
1 Rijpert-Bouwmeester D 0 0 0.00 0
1 Svd Born-Kroon D 0 0 0.00 0
1 Verberne-Relouw D 0 0 0.00 0
1 Mouraille-Ham D 0 0 0.00 0
1 Moone-Kwant D 0 0 0.00 0
1 Raaijmakers D 0 0 0.00 0
1 Heijmans-Castellanos D 0 0 0.00 0
Standing sorted by total scratch+bonus then last game scratch then lst g -1.

Doubles double jeugd
Pos. Name Gms P1 Scratch Avg. Total
1 Jelle en Mees JD 0 0 0.00 0
1 Esmeralda en Angelina JD 0 0 0.00 0
1 Gijs en Niek JD 0 0 0.00 0
Standing sorted by total scratch+bonus then last game scratch then lst g -1.