Standings
Eindhovense Kampioenschappen 2018

Heren A-Klasse - Heren A Singles
Pos. Name Licence number Games P1 P2 P3 P4 P5 P6 Scratch Hdp Avg.
1. Maikel vd Born HAS 1009117 6 227 222 278 223 245 235 1430 238.33
2. Aloys Doomernik HAS 17337 6 218 236 257 246 202 215 1374 229.00
3. Jeroen Paulussen HAS 578290 6 190 269 205 226 248 215 1353 225.50
4. Kenneth Varas HAS 1164848 6 231 269 236 200 238 177 1351 225.17
5. Dennis Claas HAS 1198718 6 228 222 211 247 167 265 1340 223.33
6. Guido Jansen HAS 260177 6 212 215 242 182 201 277 1329 221.50
7. Bo Strijbos HAS 929735 6 200 202 228 224 202 256 1312 218.67
8. Bas Gijselhart HAS 643459 6 225 236 224 171 224 176 1256 209.33
9. Nico Nolde HAS 478598 6 193 194 201 214 216 183 1201 200.17
10. Raymond v Heeswijk HAS 1141155 6 224 182 217 183 182 170 1158 193.00
11. Rob vd Born HAS 598925 6 170 214 181 184 214 188 1151 191.83
12. Martin Cuppens HAS 636800 6 180 224 169 155 202 169 1099 183.17
13. Ronnie Lenting HAS 1164791 6 171 201 179 164 180 192 1087 181.17
14. Alvin Dooms HAS 1280783 6 175 231 159 191 162 163 1081 180.17
15. Bart Lodewijks HAS 1265547 6 194 169 178 136 147 136 960 160.00
Standing sorted by average with handicap then handicap total only.

Heren B-Klasse - Heren B Singles
Pos. Name Licence number Games P1 P2 P3 P4 P5 P6 Scratch Hdp Avg.
1. Joshua Udink HB 1263730 6 167 236 214 236 227 225 1305 217.50
2. Eric Billekens HB 800414 6 148 195 179 203 215 247 1187 197.83
3. Gerard Willemsen HB 858625 6 171 217 160 189 205 221 1163 193.83
4. Franklin Geerts HB 1302698 6 181 193 244 179 187 162 1146 191.00
5. Bas vd Schans HB 1262793 6 189 218 192 194 180 163 1136 189.33
6. Albert Aalberts HB 983071 6 181 214 183 157 197 182 1114 185.67
7. Jan van 't Hof HB 1327313 6 131 212 126 203 212 205 1089 181.50
8. Leo Jansen HB 19313 6 190 162 167 186 187 167 1059 176.50
9. Nardo Vollebeek HB 1295055 6 176 141 167 197 170 191 1042 173.67
10. Peter Koops HB 1311778 6 169 182 193 151 183 157 1035 172.50
11. Hennie Rijpert HB 1252496 6 180 140 172 199 171 171 1033 172.17
12. Peter Goossens HB 1207156 6 167 180 170 180 189 142 1028 171.33
13. Bart Prinsen HB 996343 6 168 178 176 204 143 158 1027 171.17
14. Ricky Kerkhofs HB 1280694 6 160 162 204 178 144 166 1014 169.00
Standing sorted by average with handicap then handicap total only.

Heren C-Klasse - Heren C Singles
Pos. Name Licence number Games P1 P2 P3 P4 P5 P6 Scratch Hdp Avg.
1. Jack Rijk HC 1111892 6 170 154 225 192 213 172 1126 187.67
2. Anton vd Ven HC 1280848 6 196 154 210 170 172 164 1066 177.67
3. Gert van Spelde HC 1196707 6 148 200 191 190 148 144 1021 170.17
4 Han v Dijk HC 1068660 6 158 138 189 181 186 155 1007 167.83
4 Edwin Munne HC 1252516 6 222 148 166 138 178 155 1007 167.83
4 Jean-Paul Timmer HC 1294164 6 116 215 157 165 143 211 1007 167.83
7. Hendri de Bresser HC 607525 6 153 192 152 166 185 158 1006 167.67
8. Rob Jongen HC 1294245 6 146 190 174 168 160 161 999 166.50
9. Henk Relouw HC 1247913 6 114 150 164 134 161 172 895 149.17
Standing sorted by average with handicap then handicap total only.

Heren D-Klasse - Heren D Singles
Pos. Name Licence number Games P1 P2 P3 P4 P5 P6 Scratch Hdp Avg.
1. Bart Verberne HD 18627 6 111 214 118 169 190 160 962 160.33
2. John Molders HD 1185799 6 160 125 171 189 147 124 916 152.67
3. Wilco Raaijmakers HD 1316176 6 157 155 155 140 139 164 910 151.67
4. Ricardo Raaijmakers HD 1316184 6 122 160 142 175 161 146 906 151.00
5. Ramiro Castellanos HD 1326856 6 126 128 154 120 152 199 879 146.50
6. Gerard v Kasteren HD 814512 6 154 190 132 107 175 118 876 146.00
7. Steve van Ham HD 1328271 6 148 123 132 145 147 162 857 142.83
8. Olaf vd Berk HD 1310216 6 136 148 162 161 127 121 855 142.50
9. Rene Moone HD 1331019 6 115 152 132 125 139 141 804 134.00
10. Tonny Dingen HD 1294547 6 126 150 120 136 125 118 775 129.17
11. Ger Paulussen HD 16845 6 100 109 186 117 123 115 750 125.00
Standing sorted by average with handicap then handicap total only.

Dames A-Klasse - Dames A Singles
Pos. Name Licence number Games P1 P2 P3 P4 P5 P6 Scratch Hdp Avg.
1. Samantha van Spelde DA 1173170 6 169 204 162 194 182 178 1089 181.50
2. Dorette Boelens DA 16543 6 157 169 178 212 164 145 1025 170.83
Standing sorted by average with handicap then handicap total only.

Dames B-Klasse - Dames B Singles
Pos. Name Licence number Games P1 P2 P3 P4 P5 P6 Scratch Hdp Avg.
1. Nicole Wijnen DB 1110616 6 180 177 168 180 171 193 1069 178.17
2. Lindy Puik-Ong DB 19593 6 175 169 203 155 200 138 1040 173.33
3. Saskia Kroon DB 828858 6 169 182 151 155 122 157 936 156.00
Standing sorted by average with handicap then handicap total only.

Dames C-Klasse - Dames C Singles
Pos. Name Licence number Games P1 P2 P3 P4 P5 P6 Scratch Hdp Avg.
1. Jessica v Grootheest DC 1173626 6 194 145 165 182 199 190 1075 179.17
2. Marli Willemsen DC 1284193 6 156 139 166 178 178 205 1022 170.33
3. Giselle Cardenas DC 1266217 6 149 125 210 129 194 158 965 160.83
4. Frencis Revell DC 1105930 6 135 154 166 149 123 186 913 152.17
Standing sorted by average with handicap then handicap total only.

Dames D-Klasse - Dames D Singles
Pos. Name Licence number Games P1 P2 P3 P4 P5 P6 Scratch Hdp Avg.
1. Maartje Schepers DD 1302256 6 146 120 154 168 145 135 868 144.67
2. Annemieke Bouwmeester DD 1233181 6 141 136 149 152 161 111 850 141.67
3. Els v Kasteren DD 814520 6 124 103 134 166 122 146 795 132.50
4. Jessica Kuiper DD 1320866 6 109 121 113 106 140 101 690 115.00
5. Bertha Castellanos DD 1331981 6 101 77 109 94 119 112 612 102.00
Standing sorted by average with handicap then handicap total only.

Junioren junioren singles
Pos. Name Licence number Games P1 P2 P3 P4 P5 P6 Scratch Hdp Avg.
1. Jelle vd Schans Jun 1262807 6 170 197 156 170 157 171 1021 170.17
Standing sorted by average with handicap then handicap total only.

Aspiranten aspiranten singles
Pos. Name Licence number Games P1 P2 P3 P4 P5 P6 Scratch Hdp Avg.
1. Niek Senders Asp 1321382 6 133 122 165 163 173 146 902 150.33
2. Daydron Roos Asp 1274007 6 136 139 127 134 128 142 806 134.33
3. Sashira Jansen Asp 1276093 6 123 100 94 124 65 98 604 100.67
4. Cis Meulendijk Asp 6 118 76 78 96 120 87 575 95.83
Standing sorted by average with handicap then handicap total only.

Pupillen pupillen singles
Pos. Name Licence number Games P1 P2 P3 P4 P5 P6 Scratch Hdp Avg.
1. Angelina Salari Pup 1288474 6 133 138 181 139 116 153 860 143.33
2. Gijs Neggers Pup 1321900 6 134 146 134 129 138 120 801 133.50
3. Mees lahaye Pup 1330691 6 72 60 78 71 97 60 438 73.00
Standing sorted by average with handicap then handicap total only.

Heren A totaal voorronde - Heren A totaal voorronde individueel
Pos. Name Licence number Games P1 P2 P3 P4 P5 P6 Scratch
1. Aloys Doomernik HAD 17337 6 214 202 182 182 234 195 1209
2. Aloys Doomernik HAS 17337 6 218 236 257 246 202 215 1374
3. Alvin Dooms HAD 1280783 6 226 203 214 167 187 201 1198
4. Alvin Dooms HAS 1280783 6 175 231 159 191 162 163 1081
5. Bart Lodewijks HAD 1265547 6 191 150 179 194 159 179 1052
6. Bart Lodewijks HAS 1265547 6 194 169 178 136 147 136 960
7. Bas Gijselhart HAD 643459 6 165 237 238 262 192 247 1341
8. Bas Gijselhart HAS 643459 6 225 236 224 171 224 176 1256
9. Bo Strijbos HAD 929735 6 248 222 191 223 224 203 1311
10. Bo Strijbos HAS 929735 6 200 202 228 224 202 256 1312
11. Dennis Claas HAD 1198718 6 206 237 226 278 237 268 1452
12. Dennis Claas HAS 1198718 6 228 222 211 247 167 265 1340
13. Guido Jansen HAD 260177 6 247 211 205 210 245 191 1309
14. Guido Jansen HAS 260177 6 212 215 242 182 201 277 1329
15. Jeroen Paulussen HAD 578290 6 232 268 191 195 182 202 1270
16. Jeroen Paulussen HAS 578290 6 190 269 205 226 248 215 1353
17. Kenneth Varas HAD 1164848 6 256 277 235 198 225 235 1426
18. Kenneth Varas HAS 1164848 6 231 269 236 200 238 177 1351
19. Maikel vd Born HAD 1009117 6 221 245 232 189 227 219 1333
20. Maikel vd Born HAS 1009117 6 227 222 278 223 245 235 1430
21. Martin Cuppens HAD 636800 6 194 213 162 191 188 220 1168
22. Martin Cuppens HAS 636800 6 180 224 169 155 202 169 1099
23. Nico Nolde HAD 478598 6 211 157 147 205 191 155 1066
24. Nico Nolde HAS 478598 6 193 194 201 214 216 183 1201
25. Raymond v Heeswijk HAD 1141155 6 227 192 205 231 217 180 1252
26. Raymond v Heeswijk HAS 1141155 6 224 182 217 183 182 170 1158
27. Rob vd Born HAD 598925 6 181 147 199 189 215 204 1135
28. Rob vd Born HAS 598925 6 170 214 181 184 214 188 1151
29. Ronnie Lenting HAD 1164791 6 187 173 179 203 182 157 1081
30. Ronnie Lenting HAS 1164791 6 171 201 179 164 180 192 1087
Standing sorted by name then total scratch pins.

Teams Standings

Doubles double a klasse
Pos. Name Gms P1 P2 P3 P4 P5 P6 Scratch Avg. Total
1. Claas-Doomernik A 12 420 439 408 460 471 463 2661 221.75 2661
2. Jansen-Strijbos A 12 495 433 396 433 469 394 2620 218.33 2620
3. vd Born-JPaulussen A 12 453 513 423 384 409 421 2603 216.92 2603
4. Gijselhart-Cuppens A 12 359 450 400 453 380 467 2509 209.08 2509
5. Vollebeek-Varas A 12 432 418 402 395 395 426 2468 205.67 2468
6. Billekens-Heeswijk A 12 375 387 384 434 432 427 2439 203.25 2439
7. Dooms-Lodewijks A 12 417 353 393 361 346 380 2250 187.50 2250
8. Nolde-Willemsen A 12 382 374 307 394 396 376 2229 185.75 2229
Standing sorted by scratch+hdp+bonus total then handicap total only.

Doubles double b-klasse
Pos. Name Gms P1 P2 P3 P4 P5 P6 Scratch Avg. Total
1. Prinsen-Udink B 12 335 414 390 440 370 383 2332 194.33 2332
2. RvdBorn-Grootheest B 12 375 292 364 371 414 394 2210 184.17 2210
3. Lenting-Aalberts B 12 368 387 362 360 379 339 2195 182.92 2195
4. van Spelde-van Spelde B 12 317 404 353 384 330 322 2110 175.83 2110
5. Puik Ong-Boelens B 12 332 338 381 367 364 283 2065 172.08 2065
6. Koops-Goossens B 12 336 362 363 331 372 299 2063 171.92 2063
Standing sorted by scratch+hdp+bonus total then handicap total only.

Doubles double c-klasse
Pos. Name Gms P1 P2 P3 P4 P5 P6 Scratch Avg. Total
1. vd Schans-Willemsen C 12 345 357 358 372 358 368 2158 179.83 2158
2. vd Ven-Jongen C 12 342 344 384 338 332 325 2065 172.08 2065
3. Rijpert-Munne C 12 402 288 338 337 349 326 2040 170.00 2040
4. Molders-vt Hof C 12 291 337 297 392 359 329 2005 167.08 2005
5. Jansen-Revell C 12 325 316 333 335 310 353 1972 164.33 1972
6. Kroon-Cardenas C 12 318 307 361 284 316 315 1901 158.42 1901
7. Paulussen-Rijk C 12 270 263 411 309 336 287 1876 156.33 1876
8. Relouw-Verberne C 12 225 364 282 303 351 332 1857 154.75 1857
Standing sorted by scratch+hdp+bonus total then handicap total only.

Doubles double d-klasse
Pos. Name Gms P1 P2 P3 P4 P5 P6 Scratch Avg. Total
1. vDijk-Schepers D 12 304 258 343 349 331 290 1875 156.25 1875
2. deBresser-vdBerk D 12 289 340 314 327 312 279 1861 155.08 1861
3. Timmer-Bouwmeester D 12 257 351 306 317 304 322 1857 154.75 1857
4. Wijnen-Dingen D 12 306 327 288 316 296 311 1844 153.67 1844
5. Raaijmakers-Raaijmakers D 12 279 315 297 315 300 310 1816 151.33 1816
6. Kerkhofs-Kuiper D 12 269 283 317 284 284 267 1704 142.00 1704
7. v kasteren-v Kasteren D 12 278 293 266 273 297 264 1671 139.25 1671
8. Moone-vHam D 12 263 275 264 270 286 303 1661 138.42 1661
9. Castellanos-Castellanos D 12 227 205 263 214 271 311 1491 124.25 1491
Standing sorted by scratch+hdp+bonus total then handicap total only.

Doubles double jeugd
Pos. Name Gms P1 P2 P3 P4 P5 P6 Scratch Avg. Total
1. Gijs en Niek 12 267 268 299 292 311 266 1703 141.92 1703
2. Angelina en Sashira 12 256 238 275 263 181 251 1464 122.00 1464
3. Jelle en Mees 12 242 257 234 241 254 231 1459 121.58 1459
4. Daydron en Cis 12 254 215 205 230 248 229 1381 115.08 1381
Standing sorted by scratch+hdp+bonus total then handicap total only.