Standings
Eindhovense Kampioenschappen 2016

Heren A-Klasse - Heren A Singles
Pos. Name Games P1 P2 P3 P4 P5 P6 Scratch Hdp Avg.
1. Maikel vd Born HAS 6 249 194 215 274 267 178 1377 229.50
2. Jeroen Paulussen HAS 6 227 197 229 214 248 236 1351 225.17
3. Bas Gijselhart HAS 6 256 175 258 202 167 249 1307 217.83
4. Bo Strijbos HAS 6 210 215 174 203 288 207 1297 216.17
5. Martin Cuppens HAS 6 226 235 209 211 188 193 1262 210.33
6. Huub v Schaijk HAS 6 226 233 183 236 199 171 1248 208.00
7. Pascal Hendrick HAS 6 180 191 266 192 231 181 1241 206.83
8. Remco v Dommelen HAS 6 203 158 193 221 225 231 1231 205.17
9. Kenneth Varas HAS 6 211 193 180 188 175 258 1205 200.83
10. Guido Jansen HAS 6 176 212 155 201 192 198 1134 189.00
11. Rob vd Born HAS 6 136 189 209 156 247 187 1124 187.33
12. Budi Tork HAS 6 170 183 240 197 160 157 1107 184.50
13. Nico Nolde HAS 6 179 164 181 172 167 235 1098 183.00
14. Aloys Doomernik HAS 6 145 180 201 206 195 170 1097 182.83
15. Louis Persijn HAS 6 177 156 201 166 201 161 1062 177.00
16. Dennis Claas HAS 6 155 174 167 190 167 186 1039 173.17
17. Theo Lenssen HAS 6 168 199 124 192 159 167 1009 168.17
Standings sorted by average with handicap then handicap total only.

Heren B-Klasse - Heren B Singles
Pos. Name Games P1 P2 P3 P4 P5 P6 Scratch Hdp Avg.
1. Alvin Dooms HB 6 173 176 157 265 212 217 1200 200.00
2. Joshua Udink HB 6 195 200 173 190 247 172 1177 196.17
3. Ronnie Lenting HB 6 186 201 233 199 137 182 1138 189.67
4. Eric v Glabbeek HB 6 179 156 202 192 211 179 1119 186.50
5. Ruud v Swieten HB 6 152 181 189 190 188 186 1086 181.00
6. Martin vd Berg HB 6 193 150 167 150 191 192 1043 173.83
7. Bart Prinsen HB 6 168 183 148 219 169 155 1042 173.67
8. Paul Hutzen HB 6 185 181 160 147 166 177 1016 169.33
9. Bart Lodewijks HB 6 167 135 202 153 171 170 998 166.33
10. Jack Rijk HB 6 179 174 128 192 158 158 989 164.83
11. Gerard Willemsen HB 6 176 163 156 164 150 152 961 160.17
12. Peter Goossens HB 6 142 190 140 137 156 144 909 151.50
Standings sorted by average with handicap then handicap total only.

Heren C-Klasse - Heren C Singles
Pos. Name Games P1 P2 P3 P4 P5 P6 Scratch Hdp Avg.
1. Alex Reefman HC 6 166 169 190 173 223 218 1139 189.83
2. Hennie Rijpert HC 6 157 159 194 198 183 200 1091 181.83
3. Ricky Kerkhofs HC 6 179 179 170 187 162 174 1051 175.17
4. Nardo Vollebeek HC 6 177 257 149 156 179 132 1050 175.00
5. Eric Laros HC 6 157 197 147 192 139 181 1013 168.83
6. Tim vd Wiel HC 6 191 192 154 184 140 148 1009 168.17
7 Thijs Verstegen HC 6 162 170 168 176 163 149 988 164.67
7 Bart Verberne HC 6 167 190 130 175 149 177 988 164.67
9. Gert v Spelde HC 6 145 116 169 213 181 159 983 163.83
10. Edwin Munne HC 6 142 149 164 133 210 176 974 162.33
11. Hendri de Bresser HC 6 161 152 163 170 143 176 965 160.83
12. Gerard v Kasteren HC 6 185 121 156 203 130 168 963 160.50
13. Anton vd Ven HC 6 156 173 177 143 160 144 953 158.83
14. Joop Bos HC 6 115 171 122 169 190 133 900 150.00
15. Henk Relouw HC 6 183 141 133 125 172 134 888 148.00
16. John Molders HC 6 184 115 137 123 174 141 874 145.67
Standings sorted by average with handicap then handicap total only.

Heren D-Klasse - Heren D Singles
Pos. Name Games P1 P2 P3 P4 P5 P6 Scratch Hdp Avg.
1. Franklin Geerts HD 6 227 215 202 126 153 230 1153 192.17
2. Peter Koops HD 6 177 146 182 168 171 183 1027 171.17
3. Marco Meyer HD 6 145 161 179 187 115 176 963 160.50
4. Ger Paulussen HD 6 144 192 151 147 155 144 933 155.50
5. Broer Kerkhofs HD 6 161 166 142 153 158 147 927 154.50
6. Geerd v Hapert HD 6 168 137 143 137 143 157 885 147.50
7. Olaf vd Berk HD 6 107 145 150 168 132 158 860 143.33
8. Luud Heijnen HD 6 118 129 103 152 155 156 813 135.50
9. Nick v Schaik HD 6 104 146 110 141 114 193 808 134.67
10. Nardo Joosten HD 6 129 142 73 123 94 107 668 111.33
Standings sorted by average with handicap then handicap total only.

Dames A-Klasse - Dames A Singles
Pos. Name Games P1 P2 P3 P4 P5 P6 Scratch Hdp Avg.
1. Jitske Matveld DA 6 151 204 182 156 211 149 1053 175.50
2. Lindy Puik-Ong DA 6 179 161 168 180 155 152 995 165.83
Standings sorted by average with handicap then handicap total only.

Dames B-Klasse - Dames B Singles
Pos. Name Games P1 P2 P3 P4 P5 P6 Scratch Hdp Avg.
1. Samantha v Spelde DB 6 154 173 147 171 210 170 1025 170.83
2. Dorien Kamsteeg DB 6 170 186 168 171 166 135 996 166.00
3. Mandy Tegenbosch DB 6 161 142 150 160 200 169 982 163.67
Standings sorted by average with handicap then handicap total only.

Dames C-Klasse - Dames C Singles
Pos. Name Games P1 P2 P3 P4 P5 P6 Scratch Hdp Avg.
1. Judith vdBrink DC 6 165 171 161 206 146 154 1003 167.17
2. Marjan vd Broek DC 6 147 124 146 144 154 169 884 147.33
3. Giselle Cardenas DC 6 150 153 138 122 135 162 860 143.33
Standings sorted by average with handicap then handicap total only.

Dames D-Klasse - Dames D Singles
Pos. Name Games P1 P2 P3 P4 P5 P6 Scratch Hdp Avg.
1. Joyce Worm DD 6 150 185 165 165 104 137 906 151.00
2. Annemieke Bouwmeester DD 6 154 147 148 110 179 148 886 147.67
3. Frances Revell DD 6 109 137 153 126 167 165 857 142.83
4. Jacqueline Kortooms DD 6 115 144 128 135 155 152 829 138.17
5. Alice ten Have DD 6 139 164 138 117 111 125 794 132.33
6. Els v Kasteren DD 6 126 122 125 119 137 110 739 123.17
7. Jessica Kuiper DD 6 99 107 109 78 108 122 623 103.83
Standings sorted by average with handicap then handicap total only.

Junioren junioren singles
Pos. Name Games P1 P2 P3 P4 P5 P6 Scratch Hdp Avg.
1. Jessy Hoeben Jun 6 192 176 160 178 200 214 1120 186.67
2. Bas vd Schans Jun 6 176 181 176 186 115 184 1018 169.67
3. Marli Willemsen Jun 6 150 162 151 157 132 123 875 145.83
4. Micha vd Bergh Jun 6 130 125 155 108 176 152 846 141.00
5. Niels Moone Jun 6 95 115 88 86 106 92 582 97.00
Standings sorted by average with handicap then handicap total only.

Aspiranten aspiranten singles
Pos. Name Games P1 P2 P3 P4 P5 P6 Scratch Hdp Avg.
1. Rick Siebers Asp 6 129 135 151 162 139 137 853 142.17
Standings sorted by average with handicap then handicap total only.

Pupillen pupillen singles
Pos. Name Games P1 P2 P3 P4 P5 P6 Scratch Hdp Avg.
1. Daydron Roos Pup 6 157 184 139 186 172 154 992 165.33
2. Angelina Salari Pup 6 113 108 109 120 119 123 692 115.33
Standings sorted by average with handicap then handicap total only.

Heren A totaal voorronde - Heren A totaal voorronde individueel
Pos. Name Games P1 P2 P3 P4 P5 P6 Scratch
1. Aloys Doomernik HAD 6 224 174 188 192 256 245 1279
2. Aloys Doomernik HAS 6 145 180 201 206 195 170 1097
3. Bas Gijselhart HAD 6 219 192 268 211 210 196 1296
4. Bas Gijselhart HAS 6 256 175 258 202 167 249 1307
5. Bo Strijbos HAD 6 189 221 273 244 221 210 1358
6. Bo Strijbos HAS 6 210 215 174 203 288 207 1297
7. Budi Tork HAD 6 215 193 216 191 181 136 1132
8. Budi Tork HAS 6 170 183 240 197 160 157 1107
9. Dennis Claas HAD 6 201 201 223 158 161 201 1145
10. Dennis Claas HAS 6 155 174 167 190 167 186 1039
11. Giordano Cardenas HAD 6 167 278 161 201 210 245 1262
12. Guido Jansen HAD 6 219 178 216 193 190 235 1231
13. Guido Jansen HAS 6 176 212 155 201 192 198 1134
14. Huub v Schaijk HAD 6 231 223 203 179 161 184 1181
15. Huub v Schaijk HAS 6 226 233 183 236 199 171 1248
16. Jeroen Paulussen HAD 6 192 191 243 210 212 215 1263
17. Jeroen Paulussen HAS 6 227 197 229 214 248 236 1351
18. Kenneth Varas HAD 6 269 236 223 204 178 268 1378
19. Kenneth Varas HAS 6 211 193 180 188 175 258 1205
20. Louis Persijn HAD 6 217 193 219 173 199 191 1192
21. Louis Persijn HAS 6 177 156 201 166 201 161 1062
22. Maikel vd Born HAD 6 247 256 184 176 254 213 1330
23. Maikel vd Born HAS 6 249 194 215 274 267 178 1377
24. Martin Cuppens HAS 6 226 235 209 211 188 193 1262
25. Martin Cuppens HAD 6 163 184 184 204 189 193 1117
26. Nico Nolde HAD 6 213 151 160 151 148 153 976
27. Nico Nolde HAS 6 179 164 181 172 167 235 1098
28. Pascal Hendrick HAD 6 203 207 186 158 205 180 1139
29. Pascal Hendrick HAS 6 180 191 266 192 231 181 1241
30. Raymond v Heeswijk HAD 6 213 168 188 254 149 143 1115
31. Remco v Dommelen HAD 6 224 194 223 190 289 214 1334
32. Remco v Dommelen HAS 6 203 158 193 221 225 231 1231
33. Rob vd Born HAD 6 223 150 205 201 177 147 1103
34. Rob vd Born HAS 6 136 189 209 156 247 187 1124
35. Theo Lenssen HAD 6 204 175 174 164 192 170 1079
36. Theo Lenssen HAS 6 168 199 124 192 159 167 1009
37. Tom vd Vliet HAD 6 173 224 176 269 183 244 1269
Standings sorted by name then total scratch pins.

Team Standings

Doubles double a klasse
Pos. Name Gms P1 P2 P3 P4 P5 P6 Scratch Avg. Total
1. Paulussen-MvdBorn HAD 12 439 447 427 386 466 428 2593 216.08 2593
2. Strijbos-Jansen HAD 12 408 399 489 437 411 445 2589 215.75 2589
3. Doomernik-vdVliet HAD 12 397 398 364 461 439 489 2548 212.33 2548
4. Claas-vDommelen HAD 12 425 395 446 348 450 415 2479 206.58 2479
5. Cuppens-Gijselhart HAD 12 382 376 452 415 399 389 2413 201.08 2413
6. Tork-Hendrick HAD 12 418 400 402 349 386 316 2271 189.25 2271
7. Lenssen-Schaijk HAD 12 435 398 377 343 353 354 2260 188.33 2260
Standings sorted by scratch+hdp+bonus total then handicap total only.

Doubles double b-klasse
Pos. Name Gms P1 P2 P3 P4 P5 P6 Scratch Avg. Total
1. J Matveld-Varas B 12 420 440 405 360 389 417 2431 202.58 2431
2. Glabbeek-Lenting B 12 365 357 435 391 348 361 2257 188.08 2257
3. Prinsen-Udink B 12 363 383 321 409 416 327 2219 184.92 2219
4. Hutzen-Persijn B 12 402 374 379 320 365 368 2208 184.00 2208
5. Swieten-Heeswijk B 12 365 349 377 444 337 329 2201 183.42 2201
6. Lodewijks-Dooms B 12 340 311 359 418 383 387 2198 183.17 2198
7. Cardenas B 12 317 431 299 323 345 407 2122 176.83 2122
8. Puik-Ong vd Brink B 12 344 332 329 386 301 306 1998 166.50 1998
9. Nolde-Willemsen B 12 389 314 316 315 298 305 1937 161.42 1937
Standings sorted by scratch+hdp+bonus total then handicap total only.

Doubles double c-klasse
Pos. Name Gms P1 P2 P3 P4 P5 P6 Scratch Avg. Total
1. Geerts-vdWiel C 12 418 407 356 310 293 378 2162 180.17 2162
2. Reefman-Laros C 12 323 366 337 365 362 399 2152 179.33 2152
3. Munne-Rijpert C 12 299 308 358 331 393 376 2065 172.08 2065
4. v Spelde C 12 299 289 316 384 391 329 2008 167.33 2008
5. Meyer-vdBerg C 12 338 311 346 337 306 368 2006 167.17 2006
6. Kamsteeg-Tegenbosch C 12 331 328 318 331 366 304 1978 164.83 1978
7. Paulussen-Rijk C 12 323 366 279 339 313 302 1922 160.17 1922
8. Bos-Verstegen C 12 277 341 290 345 353 282 1888 157.33 1888
9. Verberne-Relouw C 12 350 331 263 300 321 311 1876 156.33 1876
10. Goossens-Molders C 12 326 305 277 260 330 285 1783 148.58 1783
Standings sorted by scratch+hdp+bonus total then handicap total only.

Doubles double d-klasse
Pos. Name Gms P1 P2 P3 P4 P5 P6 Scratch Avg. Total
1. Vollebeek-Worm D 12 327 442 314 321 283 269 1956 163.00 1956
2. Kerkhofs-vdVen D 12 317 339 319 296 318 291 1880 156.67 1880
3. Bresser-vdBerk D 12 268 297 313 338 275 334 1825 152.08 1825
4. Broek-Hapert D 12 315 261 289 281 297 326 1769 147.42 1769
5. van Kasteren D 12 311 243 281 322 267 278 1702 141.83 1702
6. Heijnen-Bouwmeester D 12 272 276 251 262 334 304 1699 141.58 1699
7. Kerkhofs-Kuiper D 12 278 286 279 265 270 296 1674 139.50 1674
8. Kortooms-Ten Have D 12 254 308 266 252 266 277 1623 135.25 1623
9. Joosten-vSchaik D 12 233 288 183 264 208 300 1476 123.00 1476
Standings sorted by scratch+hdp+bonus total then handicap total only.

Doubles double jeugd
Pos. Name Gms P1 P2 P3 P4 P5 P6 Scratch Avg. Total
1. Siebers-Roos JD 12 286 319 290 348 311 291 1845 153.75 1845
2. Hoeben-Salari JD 12 305 284 269 298 319 337 1812 151.00 1812
3. Willemsen-vdBergh JD 12 280 287 306 265 308 275 1721 143.42 1721
4. vdSchans-Moone JD 12 271 296 264 272 221 276 1600 133.33 1600
Standings sorted by scratch+hdp+bonus total then handicap total only.