standings
Eindhovense kampioenschappen 2014 g



Teams standings

Doubles A klasse - Double A klasse
Pos. Name Games G1 G2 G3 G4 G5 G6 Avg. Scratch
1. Doomernik-Vliet1 12 526 461 512 461 485 505 245,83 2950
2. Paulussen-Born1 12 518 490 456 431 494 403 232,67 2792
3. Gijselhart-Cuppens1 12 400 480 453 458 450 482 226,92 2723
4. Claas-Peeters1 12 470 461 416 457 431 440 222,92 2675
5. Soolingen-Boogaart1 12 489 496 410 434 392 442 221,92 2663
6. Dooms-Strijbos1 12 365 445 453 459 497 416 219,58 2635
7. Pelle-Jansen1 12 423 474 441 417 422 449 218,83 2626
8. Varas-Pfennings1 12 409 428 421 418 461 464 216,75 2601
9. Vliet-Vliet1 12 462 427 374 433 448 440 215,33 2584
10. Hendrick-Tork1 12 415 428 419 416 416 425 209,92 2519
11. Lindeloof-Born1 12 390 376 375 484 382 483 207,50 2490
12. Broek-Nolde1 12 443 441 426 368 417 356 204,25 2451
13. Schaijk-Lennsen1 12 414 425 403 353 372 407 197,83 2374
standing sorted by total scratch pins then last game scratch then lst g -2.

Doubles B klasse - Double B klasse
Pos. Name Games G1 G2 G3 G4 G5 G6 Avg. Scratch
1. Tegenbosch-Tegenbosch 12 362 371 430 360 403 423 195,75 2349
2. Loon-Udink 12 420 413 353 403 367 377 194,42 2333
3. Heijmans-Heijmans 12 397 405 335 387 375 351 187,50 2250
4. Lenting-Aalbers1 12 371 419 341 353 368 381 186,08 2233
5. Kamsteeg-Puik 12 408 356 386 329 386 350 184,58 2215
6. Laros-Reefman 12 336 359 390 402 354 330 180,92 2171
7. Swieten-Heeswijk 12 386 360 328 389 334 351 179,00 2148
8. Berg-Rijk 12 398 340 362 337 304 342 173,58 2083
standing sorted by total scratch pins then last game scratch then lst g -2.

Doubles C klasse - Double C klasse
Pos. Name Games G1 G2 G3 G4 G5 G6 Avg. Scratch
1. Dam-Machiela 12 398 394 446 420 350 348 196,33 2356
2. Spelde-spelde 12 397 375 339 352 447 351 188,42 2261
3. MBroek-Willemsen 12 368 386 362 361 369 381 185,58 2227
4. rijpert-munne 12 343 386 346 374 363 309 176,75 2121
5. Verstegen-Bos 12 345 361 364 382 289 347 174,00 2088
6. Relouw-Goossens 12 353 343 347 338 333 369 173,58 2083
7. Kerkhofs-Ven 12 309 319 364 306 367 416 173,42 2081
8. TLennsen-Rooij 12 337 305 288 398 358 347 169,42 2033
9. Jansen-Revell1 12 334 302 348 306 367 339 166,33 1996
standing sorted by total scratch pins then last game scratch then lst g -2.

Doubles D klasse - Double D klasse
Pos. Name Games G1 G2 G3 G4 G5 G6 Avg. Scratch
1. Jven-Bkerkhofs 12 326 336 325 315 372 300 164,50 1974
2. Kroon-cardenas 12 359 296 361 270 359 308 162,75 1953
3. Molders-Bouwmeester 12 296 300 370 260 322 376 160,33 1924
4. Hurk-Kuijpers 12 344 384 282 310 283 319 160,17 1922
5. hendriks-verberne 12 310 342 333 298 271 349 158,58 1903
6. Kasteren-Kasteren 12 353 312 291 284 280 328 154,00 1848
7. Vollebeek-Worm 12 317 347 304 239 320 253 148,33 1780
8. Vermeulen-schalkwijk 12 256 349 284 301 297 287 147,83 1774
9. Heusschen-Bresser 12 289 355 278 294 284 266 147,17 1766
10. Hapert-Hapert 12 281 306 232 301 321 269 142,50 1710
11. Schepers-Stallenberg 12 279 289 251 291 268 255 136,08 1633
standing sorted by total scratch pins then last game scratch then lst g -2.

Doubles Jeugd - Doubles Jeugd
Pos. Name Games G1 G2 G3 G4 G5 G6 Avg. Total
1. Joey-Bergh 12 248 348 309 382 247 328 155,17 1862
2. Jessy-Salari 12 247 253 230 276 265 338 134,08 1609
3. Schans-Heusschen 12 308 287 254 273 254 222 133,17 1598
4. Wilemsen-Bresser 12 239 280 249 226 317 185 124,67 1496
standing sorted by total scratch+bonuss then last game scratch then lst g -2.

Main standings

All Event Heren A - Heren A klasse
Pos. Name G1 G2 G3 G4 G5 G6 G7 G8 G9 G10 G11 G12 G13 G14 G15 G16 G17 G18 G19 G20 Total Avg. Scratch Bonus Total
1. Maikel Born vd 254 226 268 218 279 257 246 259 215 235 300 223 279 266 223 247 221 214 300 140 4870 243,50 4870 0 4870
2. Tom Vliet vd 278 258 244 256 248 248 279 238 231 300 220 246 248 193 267 235 217 208 222 80 4716 235,80 4716 0 4716
3. Bo Strijbos 206 277 268 258 251 226 289 246 223 226 238 186 214 182 227 201 206 229 228 50 4431 221,55 4431 0 4431
4. Budi Tork 169 211 214 217 233 210 228 269 225 279 223 232 275 246 201 216 264 204 217 80 4413 220,65 4413 0 4413
5. Rene Vliet van 243 213 227 246 232 237 224 214 269 255 206 188 246 170 173 234 214 232 268 80 4371 218,55 4371 0 4371
6. Bas Gijselhart 218 255 197 225 204 235 243 265 246 215 228 229 220 202 227 215 248 246 203 50 4371 218,55 4371 0 4371
7. Jeroen Paulussen 264 264 188 213 215 146 223 256 232 269 235 226 224 171 213 214 268 182 212 40 4255 212,75 4255 0 4255
8. Martin Cuppens 182 225 256 233 246 247 213 212 244 268 213 222 186 221 237 212 166 181 180 40 4184 209,20 4184 0 4184
9. Dennis Claas 191 214 216 244 244 202 211 226 232 266 210 247 2703 225,25 2703 0 2703
10. Kenneth Varas 225 240 259 212 258 247 190 196 197 183 217 277 2701 225,08 2701 0 2701
11. Aloys Doomernik 248 203 268 205 237 257 215 191 246 213 172 208 2663 221,92 2663 0 2663
12. Kevin Peeters 279 247 200 213 187 238 249 216 191 168 256 209 2653 221,08 2653 0 2653
13. Guido Jansen 199 237 228 205 224 215 214 250 200 200 257 217 2646 220,50 2646 0 2646
14. Wil Soolingen van 200 217 195 208 176 217 235 206 258 215 213 268 2608 217,33 2608 0 2608
15. Theo Lennsen 246 247 221 163 227 234 197 202 184 192 248 215 2576 214,67 2576 0 2576
16. Leo Jansen 224 167 223 185 210 221 212 257 226 175 245 209 2554 212,83 2554 0 2554
17. Pascal Hendrick 246 217 205 199 183 215 218 183 212 193 258 169 2498 208,17 2498 0 2498
18. Nico Nolde 243 205 237 206 193 176 214 218 182 224 187 200 2485 207,08 2485 0 2485
19. Rob Born vd 179 180 204 247 202 248 257 187 171 216 189 188 2468 205,67 2468 0 2468
20. Christ Lindeloof vd 211 196 171 237 180 235 234 206 235 201 184 170 2460 205,00 2460 0 2460
21. Jack Broek vd 200 236 189 162 224 180 183 235 215 184 196 224 2428 202,33 2428 0 2428
22. Tim Vliet van 219 214 147 187 216 203 203 154 179 258 214 202 2396 199,67 2396 0 2396
23. Raymond Heeswijk van 188 178 172 178 194 200 247 211 197 191 234 203 2393 199,42 2393 0 2393
24. Cyriel Pfennings 184 188 162 206 203 217 176 190 163 225 223 170 2307 192,25 2307 0 2307
25. Huub Schaijk van 168 178 182 190 145 173 178 215 182 226 222 244 2303 191,92 2303 0 2303
26. Ronnie Lenting 193 231 158 186 162 180 180 155 157 191 198 185 2176 181,33 2176 0 2176
27. Bart-Jan Boogaart vd 289 279 215 226 216 225 1450 241,67 1450 0 1450
28. Albert Aalbers 178 188 183 167 206 201 1123 187,17 1123 0 1123
standing sorted by scratch+bns+bonus total then last game scratch then lst g -2.

All Event Heren B - Heren B klasse
Pos. Name G1 G2 G3 G4 G5 G6 G7 G8 G9 G10 G11 G12 Total Avg. Scratch Bonus Total
1. Edwin Tegenbosch 191 204 253 215 246 236 269 238 279 215 162 256 2764 230,33 2764 0 2764
2. Richard Machiela 236 279 279 258 237 226 200 245 192 158 173 225 2708 225,67 2708 0 2708
3. Thomas Loon v 213 238 233 199 153 172 223 207 224 257 200 202 2521 210,08 2521 0 2521
4. Gerard Willemsen 207 170 201 151 221 205 190 190 180 225 228 204 2372 197,67 2372 0 2372
5. Alvin Dooms 159 168 185 201 246 190 179 180 213 182 167 203 2273 189,42 2273 0 2273
6. Eric Laros 195 203 191 212 199 185 191 181 153 180 158 187 2235 186,25 2235 0 2235
7. Joshua Udink 207 175 120 204 214 205 1125 187,50 1125 0 1125
8. Martin Berg vd 189 163 201 191 160 184 1088 181,33 1088 0 1088
9. Henry Heijmans 174 205 137 190 150 179 1035 172,50 1035 0 1035
10. Peter Goossens 196 160 179 148 178 156 1017 169,50 1017 0 1017
11. Jack Rijk 209 177 161 146 144 158 995 165,83 995 0 995
12. Alex Reefman 141 156 199 190 155 145 986 164,33 986 0 986
standing sorted by scratch+bns+bonus total then last game scratch then lst g -2.

All Event Heren C - Heren C klasse
Pos. Name G1 G2 G3 G4 G5 G6 G7 G8 G9 G10 G11 G12 Total Avg. Scratch Bonus Total
1. Ricky Kerkhofs 172 140 188 134 246 215 217 157 164 188 207 182 2210 184,17 2210 0 2210
2. Edwin Munne 166 204 175 182 211 159 177 181 220 182 169 165 2191 182,58 2191 0 2191
3. Ruud Swieten van 198 182 156 211 140 151 181 163 247 185 161 141 2116 176,33 2116 0 2116
4. Gert Spelde van 223 169 158 176 201 171 203 161 130 194 178 138 2102 175,17 2102 0 2102
5. Hennie Rijpert 177 182 171 192 152 150 136 162 202 180 179 154 2037 169,75 2037 0 2037
6. Thijs Verstegen 186 201 169 206 130 178 147 148 144 164 166 157 1996 166,33 1996 0 1996
7. Joop Bos 159 160 195 176 159 169 1018 169,67 1018 0 1018
8. Anton Ven vd 137 179 176 172 121 201 986 164,33 986 0 986
9. Ed Akker vd 175 185 194 120 131 179 984 164,00 984 0 984
standing sorted by scratch+bns+bonus total then last game scratch then lst g -2.

All Event Heren D - Heren D klasse
Pos. Name G1 G2 G3 G4 G5 G6 G7 G8 G9 G10 G11 G12 Total Avg. Scratch Bonus Total
1. Henk Relouw 157 183 168 190 155 213 163 173 161 170 221 170 2124 177,00 2124 0 2124
2. Bart Verberne 186 180 176 150 138 179 170 144 226 217 140 198 2104 175,33 2104 0 2104
3. John Molders 143 160 187 160 192 182 164 227 132 173 192 183 2095 174,58 2095 0 2095
4. Thijs Kuijpers 176 205 135 167 156 170 224 151 160 137 190 133 2004 167,00 2004 0 2004
5. Broer Kerkhofs 160 151 159 164 193 170 178 155 149 149 155 207 1990 165,83 1990 0 1990
6. Joris ven vd 166 185 166 151 179 130 130 139 126 134 188 137 1831 152,58 1831 0 1831
7. Geerd Hapert van 164 160 122 152 211 160 969 161,50 969 0 969
8. Gerard Kasteren v 163 150 133 161 145 195 947 157,83 947 0 947
9. Nardo Vollebeek 163 177 164 135 153 127 919 153,17 919 0 919
10. Robin Hurk vd 168 179 147 143 127 149 913 152,17 913 0 913
11. Rene Stallenberg 143 155 155 145 159 154 911 151,83 911 0 911
12. Karel Hendriks 124 162 157 148 133 170 894 149,00 894 0 894
13. Willem Vermeulen 109 173 156 143 145 162 888 148,00 888 0 888
14. Huub Schalkwijk 147 176 128 158 152 125 886 147,67 886 0 886
standing sorted by scratch+bns+bonus total then last game scratch then lst g -2.

All Event Dames A - Dames A klasse
Pos. Name G1 G2 G3 G4 G5 G6 G7 G8 G9 G10 G11 G12 Total Avg. Scratch Bonus Total
1. Danielle Pelle 224 237 213 212 198 234 245 203 279 258 258 226 2787 232,25 2787 0 2787
2. Mona Heijmans 223 200 198 197 225 172 167 188 202 201 173 154 2300 191,67 2300 0 2300
3. Lindy Puik-Ong 204 144 191 157 196 170 182 169 202 160 189 196 2160 180,00 2160 0 2160
standing sorted by scratch+bns+bonus total then last game scratch then lst g -2.

All Event Dames B - Dames B klasse
Pos. Name G1 G2 G3 G4 G5 G6 G7 G8 G9 G10 G11 G12 Total Avg. Scratch Bonus Total
1. Dorien Kamsteeg 204 212 195 172 190 180 193 179 206 181 179 169 2260 188,33 2260 0 2260
2. Samantha Spelde van 174 206 181 176 246 180 198 169 181 207 179 135 2232 186,00 2232 0 2232
3. Mandy Tegenbosch 171 167 177 145 157 187 177 201 166 170 160 152 2030 169,17 2030 0 2030
4. Tonnie Lennsen 167 129 158 206 179 151 990 165,00 990 0 990
standing sorted by scratch+bns+bonus total then last game scratch then lst g -2.

All Event Dames C - Dames C klasse
Pos. Name G1 G2 G3 G4 G5 G6 G7 G8 G9 G10 G11 G12 Total Avg. Scratch Bonus Total
1. Sylvia Rooij van 170 176 130 192 179 196 155 174 205 192 173 187 2129 177,42 2129 0 2129
2. Marjan Broek vd 161 216 161 210 148 176 179 103 145 152 151 199 2001 166,75 2001 0 2001
3. Saskia Kroon 181 139 171 141 211 157 1000 166,67 1000 0 1000
standing sorted by scratch+bns+bonus total then last game scratch then lst g -2.

All Event Dames D - Dames D klasse
Pos. Name G1 G2 G3 G4 G5 G6 G7 G8 G9 G10 G11 G12 Total Avg. Scratch Bonus Total
1. Giselle Cardenas-Isenia 178 157 190 129 148 151 152 159 165 195 188 169 1981 165,08 1981 0 1981
2. Ingrid Bresser de 168 164 149 159 132 159 134 152 156 151 156 150 1830 152,50 1830 0 1830
3. Annemieke Bouwmeester 153 140 183 100 130 194 190 141 115 181 118 147 1792 149,33 1792 0 1792
4. Els Kasteren v 190 162 158 123 135 133 160 154 126 120 113 176 1750 145,83 1750 0 1750
5. Joyce Worm 154 170 140 104 167 126 94 132 159 146 166 132 1690 140,83 1690 0 1690
6. Yolanda Dam vd 162 115 167 162 113 122 115 155 141 120 139 129 1640 136,67 1640 0 1640
7. Yolanda Heusschen 121 191 129 135 152 107 835 139,17 835 0 835
8. Frances Revell 110 135 125 121 157 118 766 127,67 766 0 766
9. Carla Hapert van 117 146 110 149 110 109 741 123,50 741 0 741
10. Maartje Schepers 136 134 96 146 109 101 722 120,33 722 0 722
standing sorted by scratch+bns+bonus total then last game scratch then lst g -2.

All Event Aspiranten / Junioren - Aspiranten junioren
Pos. Name G1 G2 G3 G4 G5 G6 G7 G8 G9 G10 Total Avg. Scratch Bonus Total
1. Jessy Hoeben 153 188 142 193 184 233 225 159 241 158 1876 187,60 1876 0 1876
2. Joey Hoeben 113 197 155 213 138 200 180 156 160 195 1707 170,70 1707 0 1707
3. Marli Willemsen 153 199 170 170 213 130 144 141 125 126 1571 157,10 1571 0 1571
4. Micha Bergh vd 135 151 154 169 109 128 146 115 121 122 1350 135,00 1350 0 1350
standing sorted by scratch+bns+bonus total then last game scratch then lst g -2.

All Event Pupillen - Pupillen
Pos. Name G1 G2 G3 G4 G5 G6 G7 G8 G9 G10 Total Avg. Scratch Bonus Total
1. Jelle Schans vd 190 192 179 182 177 142 182 145 180 168 1737 173,70 1737 0 1737
2. Lotte Heusschen 118 95 75 91 77 80 105 146 94 108 989 98,90 989 0 989
3. Angelina Salari 94 65 88 83 81 105 83 86 77 98 860 86,00 860 0 860
4. Lars Bresser de 86 81 79 56 104 55 109 71 72 75 788 78,80 788 0 788
standing sorted by scratch+bns+bonus total then last game scratch then lst g -2.

Singles standings - Heren A Round Robin scores + Bonus

standing Heren A Round Robin scores + Bonus - Heren A klasse
Pos. Name G1 G2 G3 G4 G5 G6 G7 G8 Total Avg. Scratch Bonus
1. Maikel Born vd 279 266 223 247 221 214 300 140 1890 236,25 1890 0
2. Budi Tork 275 246 201 216 264 204 217 80 1703 212,88 1703 0
3. Tom Vliet vd 248 193 267 235 217 208 222 80 1670 208,75 1670 0
4. Rene Vliet van 246 170 173 234 214 232 268 80 1617 202,13 1617 0
5. Bas Gijselhart 220 202 227 215 248 246 203 50 1611 201,38 1611 0
6. Bo Strijbos 214 182 227 201 206 229 228 50 1537 192,13 1537 0
7. Jeroen Paulussen 224 171 213 214 268 182 212 40 1524 190,50 1524 0
8. Martin Cuppens 186 221 237 212 166 181 180 40 1423 177,88 1423 0
standing sorted by total scratch+bonuss then last game scratch then lst g -2.

Singles standings - Finale Scores

standing Finale Scores - Heren B klasse
Pos. Name G1 G2 G3 G4 G5 G6 Total Avg. Scratch Bonus
1. Edwin Tegenbosch 269 238 279 215 162 256 1419 236,50 1419 0
2. Thomas Loon v 223 207 224 257 200 202 1313 218,83 1313 0
3. Gerard Willemsen 190 190 180 225 228 204 1217 202,83 1217 0
4. Richard Machiela 200 245 192 158 173 225 1193 198,83 1193 0
5. Alvin Dooms 179 180 213 182 167 203 1124 187,33 1124 0
6. Eric Laros 191 181 153 180 158 187 1050 175,00 1050 0
standing sorted by total scratch+bonuss then last game scratch then lst g -2.

standing Finale Scores - Dames A klasse
Pos. Name G1 G2 G3 G4 G5 G6 Total Avg. Scratch Bonus
1. Danielle Pelle 245 203 279 258 258 226 1469 244,83 1469 0
2. Lindy Puik-Ong 182 169 202 160 189 196 1098 183,00 1098 0
3. Mona Heijmans 167 188 202 201 173 154 1085 180,83 1085 0
standing sorted by total scratch+bonuss then last game scratch then lst g -2.

standing Finale Scores - Dames B klasse
Pos. Name G1 G2 G3 G4 G5 G6 Total Avg. Scratch Bonus
1. Dorien Kamsteeg 193 179 206 181 179 169 1107 184,50 1107 0
2. Samantha Spelde van 198 169 181 207 179 135 1069 178,17 1069 0
3. Mandy Tegenbosch 177 201 166 170 160 152 1026 171,00 1026 0
standing sorted by total scratch+bonuss then last game scratch then lst g -2.

standing Finale Scores - Heren C klasse
Pos. Name G1 G2 G3 G4 G5 G6 Total Avg. Scratch Bonus
1. Ricky Kerkhofs 217 157 164 188 207 182 1115 185,83 1115 0
2. Edwin Munne 177 181 220 182 169 165 1094 182,33 1094 0
3. Ruud Swieten van 181 163 247 185 161 141 1078 179,67 1078 0
4. Hennie Rijpert 136 162 202 180 179 154 1013 168,83 1013 0
5. Gert Spelde van 203 161 130 194 178 138 1004 167,33 1004 0
6. Thijs Verstegen 147 148 144 164 166 157 926 154,33 926 0
standing sorted by total scratch+bonuss then last game scratch then lst g -2.

standing Finale Scores - Dames C klasse
Pos. Name G1 G2 G3 G4 G5 G6 Total Avg. Scratch Bonus
1. Sylvia Rooij van 155 174 205 192 173 187 1086 181,00 1086 0
2. Marjan Broek vd 179 103 145 152 151 199 929 154,83 929 0
standing sorted by total scratch+bonuss then last game scratch then lst g -2.

standing Finale Scores - Heren D klasse
Pos. Name G1 G2 G3 G4 G5 G6 Total Avg. Scratch Bonus
1. Bart Verberne 170 144 226 217 140 198 1095 182,50 1095 0
2. John Molders 164 227 132 173 192 183 1071 178,50 1071 0
3. Henk Relouw 163 173 161 170 221 170 1058 176,33 1058 0
4. Thijs Kuijpers 224 151 160 137 190 133 995 165,83 995 0
5. Broer Kerkhofs 178 155 149 149 155 207 993 165,50 993 0
6. Joris ven vd 130 139 126 134 188 137 854 142,33 854 0
standing sorted by total scratch+bonuss then last game scratch then lst g -2.

standing Finale Scores - Dames D klasse
Pos. Name G1 G2 G3 G4 G5 G6 Total Avg. Scratch Bonus
1. Giselle Cardenas-Isenia 152 159 165 195 188 169 1028 171,33 1028 0
2. Ingrid Bresser de 134 152 156 151 156 150 899 149,83 899 0
3. Annemieke Bouwmeester 190 141 115 181 118 147 892 148,67 892 0
4. Els Kasteren v 160 154 126 120 113 176 849 141,50 849 0
5. Joyce Worm 94 132 159 146 166 132 829 138,17 829 0
6. Yolanda Dam vd 115 155 141 120 139 129 799 133,17 799 0
standing sorted by total scratch+bonuss then last game scratch then lst g -2.

standing Finale Scores - Aspiranten junioren
Pos. Name G1 G2 G3 G4 Total Avg. Scratch Bonus
1. Jessy Hoeben 225 159 241 158 783 195,75 783 0
2. Joey Hoeben 180 156 160 195 691 172,75 691 0
3. Marli Willemsen 144 141 125 126 536 134,00 536 0
4. Micha Bergh vd 146 115 121 122 504 126,00 504 0
standing sorted by total scratch+bonuss then last game scratch then lst g -2.

standing Finale Scores - Pupillen
Pos. Name G1 G2 G3 G4 Total Avg. Scratch Bonus
1. Jelle Schans vd 182 145 180 168 675 168,75 675 0
2. Lotte Heusschen 105 146 94 108 453 113,25 453 0
3. Angelina Salari 83 86 77 98 344 86,00 344 0
4. Lars Bresser de 109 71 72 75 327 81,75 327 0
standing sorted by total scratch+bonuss then last game scratch then lst g -2.